להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


דף הבית >> שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט

עסקים רבים פונים לרשת האינטרנט על מנת להגדיל את מספר הלקוחות ולשם פיתוח העסק. שיווק באינטרנט הפך לחלק מהפרסום של חברות ועסקים רבים. עסקים שאינן עושים זאת למעשה מוותרים על אפשרויות של קידום אתרים. המשמעות היא שהמתחרים העסקיים שלהם נהנים מיתרון רב. בכל יום ויום שאינם מסגלים לעצמם את המציאות של רשת האינטרנט, למעשה הוא עוד יום של פחות לקוחות בעסק.

שיווק באינטרנט מתאים למעשה לכל סוג עסק, אם הינכם מייעדים את תוצרתכם לחו"ל, עסק שכונתי כגון מספרה או חנות לחיות מחמד, מאמנים, עורכי דין, רואי חשבון, מטפלים אלטרנטיביים וכדומה.

רבים טוענים כי הקימו אתר אינטרנט ואין הם רואים ממנו את התשואה שאליה הם קיוו. למעשה האתר נשאר שומם ולא נכנסים אליו לקוחות. שיווק באינטרנט משמעו מעבר להקמת האתר, קידום אתרים, לדעת לנצל נכון את הפלטפורמה שנקרא אינטרנט לשווק את העסק באמצעות האינטרנט, שהאתר יעבוד עבורכם, יפתח בפניכן קבל לקוחות חדשים.

שיווק באינטרנט משמעו הרבה יותר מהקמת האתר. שיווק באינטרנט משמעו להפוך את הגולשים הפאסיביים לאקטיביים, להפוך מבקרים אקראיים ללקוחות ולגרום להם לפעולה להתקשר או לרכשו את השירותים או המוצרים שלכם.

כיום יותר ויותר עסקים מעבירים את כובד המשקל של הפרסום לעסק באמצעות שיווק באינטרנט. ההתפתחות המהירה של האינטרנט הביאה יותר ויותר גולשים לחפש את השירותים שהם זקוקים להם באינטרנט, לפני כל קניה וביצוע רבים נחשפים למידע באינטרנט. התחרות בין האתרים השונים הביאה עסקים רבים לפנות להליך קידום אתרים. שיווק באינטרנט מתאים למכירות שונות, למכירת תוכן, יותר ויותר אנשים למשל קונים ספרים באמצעות האינטרנט. כיום ניתן להוריד ספרים אלקטרוניים באינטרנט או קורסים המלמדים אתכם מהבית.

שיווק באינטרנט - רק יתרונות

היתרון של שיווק באינטרנט הוא האפשרות שניתן לפתח אותו בהדרגה. האינטרנט הינו מדיום שיווקי לכל דבר. אכן הוא חדש אך רבים גולשים באינטרנט, ולמעשה שיווק באינטרנט הפך למילה החמה בשוק. יחד עם זאת שיווק באינטרנט אינו נגמר בהקמת האתר. הקמת האתר והמתנה פאסיבית כי האתר יעשה עוברנו את העבודה היא טעות. אתר באינטרנט משול לסניף נוסף של העסק.

שיווק באינטרנט למעשה מתחיל כבר בהליך בניית אתרים. התוכן הקיים באתר, עיצוב האתר, בבחירת דומיין ובאחסון האתר. בניית אתרים במערכת תוכן מאפשרת לכם נגישות לעדכון האתר בתוכן חדש. שיווק באינטרנט משמעו גם בחירת חברת אחסון האתר, עליה מהירה של האתר משמעותית, חשוב לבחור שרתים מהירים ויציבים, הכולל גישה לדואר אלקטרוני והן שירותי סטטיסטיקה על פעילות הגולשים באתר. שיווק באינטרנט משמעו גם לאחר בניית האתר יש צורך בטיפול שוטף של האתר. שיווק אתרים הוא למעשה קידום אתרים הכולל בדיקת דואר, תקינות האתר ומהירות עליית האתר, עדכון השירותים והמוצרים, הכנסת תוכן לאתר, החלפת קישורים ועוד. אתר באינטרנט הינו עוד ערוץ שיווקי ולכן חשוב לשמור עליו מעודכן ורלוונטי.

שיווק באינטרנט מתאים לשיווק מוצרים כגון מכירת מוצרים באינטרנט או מכירת שירותים שונים כגון חשמלאי, תריסים וכדומה. לשמור על קשר עם הלקוחות ולהציע להם שירותים או מבצעים חדשים באתר באמצעות הדואר. שיווק באינטרנט מאפשר לכם גם למצוא שותפים עסקיים.

שיווק באינטרנט אינו רק לשם מכירת מוצרים, אתר באינטרנט מאפשר לשמור קשר עם הלקוחות, מענה לשאלות, הסברים על השירותים, דפי הדרכה וכדומה. שיווק באינטרנט אינו רק תנועה באתר אלא היכולת להפוך את הגולשים באתר ללקוחות.

שיווק באינטרנט - כיצד זה עובד?

שיווק באינטרנט מתחיל עם בניית אתרים, תכנון האתר הכולל סקר שוק, אפיון האתר, כיצד נגרום לגולשים לפעול בכל דף. מה יהיה בדף הבית ומה יהיה בכל דף, כגון השארת פרטים, מבצעים וכדומה. בכל דף חשוב להציב תוכן המתאר את המוצר או השירות, לרשום מהי התועלת מהשירות או המוצר. למשל "ללמוד על הסדנאות שלנו - לחץ כאן". בעבר התפיסה הייתה כי אתר המציג מצגות מרהיבות ויפות הן שמוכרות את באתר. התחרות איזו מצגת יותר גדולה ויותר מיוחדת הביאה לכך שהעלייה של האתר הייתה איטית, עד שהגולש התייאש מההמתנה ועובר לאתר הבא. גורם נוסף שהביא לירידת גדולתם של אתרי הפלאש שגוגל לא יכול היה לסרוק אותם ולמעשה היה קושי לקדם אותם. שיווק באינטרנט לא נעשה באמצעות סרטוני פלאש אלא באמצעות תוכן, הן אשר עושות את המכירה.
בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |