להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


דף הבית >> עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הוא חלק חשוב ומהותי בבניית האתר, מאחר והוא משפיע על ההחלטה של הגולש אם להישאר באתר או לעבור לאתר הבא. עיצוב אתר איכותי יתפוס את הגולש ויגרום לו להמשיך לגלוש באתר שלכם.

עיצוב אתרים חייב לכלול ארגון נכון של הדף, המשדר את העסק שלך בצורה האופטימאלית, המגרה את הגולש מבחינה ויזואליות ויוצר את הרושם הראשוני על הגולש, אתר מיוחד יצירתי ואסתטי ישאיר את הגולש באתר.

בעת בניית האתר יש לקחת בחשבון גורמים רבים: התאמת העיצוב לצורכי הלקוח, התחשבות באופי האתר, שמירה על מקוריות, שמירה על ייחודיות ואחידות האתר. כמו כן ממשק ידידותי, תפריט ניווט נוח ושילוב נכון בין עיצוב האתר לפונקציונאליות של האתר.

בניית אתרים דורשת יצירתיות ותכנון של תהליך הבנייה בכללותו, החל מגיבוש הרעיון ועד הביצוע ודגש על כל פרט ופרט באתר.

עיצוב אתרים - שלבי העבודה

עיצוב אתרים דורש יצירתיות ברמה גבוהה, לקיחת בחשבון של כל הגורמים, המתחיל בתכנון נכון, בבנייה נכונה ויצירתית, עיצוב חכם ומזמין לגולש ואופן פעולה קל ונוח לגולש.

גיבוש הרעיון

בעת בניית אתרים מתחילים עם מחקר מקיף הכולל בחינה של מספר גורמים, מהי מטרת האתר, מיהו קהל היעד ומה האתר צריך לשדר לגולש, מהי האווירה שאנו רוצים לשדר לגולש ומהו המסר של האתר. אנו יושבים עם הלקוח לומדים על רצונותיו והעדפותיו. הכנה מוקדמת עם הלקוח תסייע לנו בעת בניית האתר ועיצובו.

בעת גיבוש הרעיון עיצוב אתרים יכלול יאת האלמנטים הגראפיים, הבלטות, שימוש באמצעים ויזואליים, התאמת הצבעים של האתר, אחידות הצבע בין הדפים, קונטרס בין הצבעים בהתאם לסוג האתר ואלמנטים גראפיים שונים.

מבנה האתר

עיצוב האתר כולל לוגו של האתר ועיצוב גרפי של האתר. מטרת העיצוב הוא להבליט את האתר בין האתרים השונים. הדגשים בעיצוב האתר כוללים צבע רקע של האתר, הגופן, התאמה נכונה בין הרקע לצבע הגופן, כותרות, תוכן, סידור מבנה האתר ושמירה על אחידות בין דפי האתר.

עיצוב אתר הבנוי בצורה אפקטיבית הכולל עיצוב אחיד של הדפים, מיקום הפונקציות השונות כגון לוגו, תמונות, התוכן סרגל הכלים וכדומה. בניה נכונה של מבנה הדפים היוצר איזון נכון בין אפקטיביות ונוחות בגלישה בהתאם למטרה של האתר יצור אתר נוח לגולש וקל להתמצאות באתר.

אחידות ונגישות

בניית אתר במבנה אחיד, בשימוש באותו אלמנט עיצוב בכל הדפים באופן עקבי, כגון פונטים, צבעים, באמצעים ויזואליים זהים יוצר את התחושה לגולש שהוא נמצא באתר אחד ועקבי תחושה המקלה עליו לגלוש בין הדפים המתחברים באותם אלמנטים. בעת קביעת האחידות יש לקחת בחשבון את הפונקציונאליות והנגישות של הגולש, כתב ברור, התאמה נכונה בין צבע הגופן לרקע, המקל על הקריאה, תיוג תמונות, התאמה למנועי החיפוש ודפדוף קל וברור בין הדפים מבלי שהגולש ילך לאיבוד.

אנו נבנה את האתר עבורכם לפי כללים אלו שיבטיחו אתר איכותי ויצירתי שימשוך את הגולשים להישאר באתר שלכם ולהמשיך לגלוש. אנו בעלי ידע מקצועי רב וניסיון רב. אנו מומחים בתחום בניית אתרים, אתרי פלאש, אתרי תוכן, אתרי תדמית, עיצוב אתרים ואנו תמיד עם הפנים קדימה.


בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |