להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


בניית אתרים - עיצוב אתרים

חלק חשוב בהליך בניית אתרים הוא העיצוב של האתר, בחירת הבאנר, הצבעים באתר, החלוקה של הדפים וקביעת הדפים של האתר. החשיבות של עיצוב אתרים בא לידי ביטוי ביצירתיות, עיצוב נכון של האתר ואופן פעולה קל ונוח לגולש. בחירת הצבעים של האתר, סידור מבנה כל דף וסידור הדפים באתר, חייבים להיעשות בהתאם לקונספט של האתר. חשוב לשמור על אחידות בין הדפים, צבע, גופן, הכנסת תמונות או מאמרים, ניווט באתר, נגישות של הגולש לנושאים רלוונטיים באתר בדפים הראשונים ונושאים פחות רלוונטיים בדפים אחוריים. כמו כן חשוב לא להעמיס על האתר על מנת שיוכל לעלות במהירות, כך למשל אתרי פלאש יכולים להיות יפים ויצירתיים, אך טעינה ארוכה של הדף עלולה לפספס את הגולש, שיתייאש בהמתנה ויעבור לאתר הבא.

עיצוב אתרים מטרתו לשדר את המסר לגולשים שאנו רוצים להעביר, ליצור את האווירה באתר. עיצוב אתרים נעשה יחד עם הלקוח, בחירת הצבעים מבנה הדף, אלמנטים וויזואליים וכדומה. ניתן להיעזר בדוגמאות של אתרים אחרים שאהבנו ואתרים שלא אהבנו. עיצוב אתרים כולל כללים ומגמות שיש להתחשב בהם לצד העדפה אישית של הלקוח. עיצוב טוב הוא אתר המצליח לשלב בין נוחו התפעול ואסתטיקה של האתר. עיצוב כולל גם את היבט הנגישות והנוחות של הגולש בממשקי האתר. אתר יפה שאינו נוח לשימוש הגולש המגלה קושי להתמצא בו עלול להחטיא את מטרת האתר.

השלבים הנוספים בהליך בניית אתרים:

בניית אתרים – השלבים בתמצות
בניית אתרים - שלב ראשון - רגע לפני
בניית אתרים - שלב שני –מחקר שוק
בניית אתרים - שלב שלישי- מילות מפתח
בניית אתרים - שלב חמישי – כתיבת תוכן
בניית אתרים - שלב שישי – הקמת האתר, דומיין ואחסון אתרים
בניית אתרים - שלב שביעי - קידום אתרים
בניית אתרים - שלב שמיני – ניתוח ביצועי האתר
 בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |