להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


בניית אתרים - כתיבת תוכן

התוכן האתר הוא אחד המרכיבים החשובים בעת בניית אתרים ולאחריו קידום אתרים. המפתח להצלחת האתר הוא להביא את הגולשים לגלוש באתר, להכיר את השירותים השונים שהנכם מציעים ולהבאים לידי מכירה או השארת הפרטים. גוגל כמנוע החיפוש הגדול ביותר למעשה סורק את האתרים על פי הכתוב בהם. רבות נאמר על התוכן באתר ועם זאת אתרים רבים אינם הפנימו זאת, עדין ניתן למצוא אתרים שרושמים מילות מפתח ללא קשר לנושא או שהתוכן דל וחסר משמעות. גולש הנכנס לאתר מעוניין לדעת איזה שירות אתה נותן, חשוב לרשום בדף הבית תוכן רלוונטי ועם זאת לא ארוך, דף הבית הוא הכרטיס ביקור של האתר. חשוב להדגיש את הנושאים החשובים של האתר ובדפים אחרים ניתן לפרט על כל שירות בנפרד. חשוב שהתוכן יהיה איכותי, מובן, הכולל מילות המפתח הרלוונטיות וקל לקריאה. נסו לכתוב לגולשים בצורה משכנעת אך אל תנסו למכור להם, הדגישו את המוצר, יתרונותיו והתמורה אותה יקבל הגולש. לצד אלה מומלץ להכניס תמונות של המוצר שאתם מעוניינים למכור, מומלץ להכניס תמונה בנונית, שאינה תופסת את כל הדף.
מילה על אתרי פלאש – בעבר בניית אתרים כללה מצגי פלאש גדולים ומפוארים, גם כיום אתרי פלאש קיימים אך יחד עם זאת חשוב לזכור אתרי פלאש הם לרוב אתרים תדמיתיים שמטרתם להתמקד במראה. אתרי פלאש יפים ככל שיהיו אינם עוברים סריקה של הרובוטים של גוגל, הרובוטים של גוגל סורקים אתתוכן האתר ולפיהם קובעים את הרלוונטיות של כל אתר, ניתן לבנות אתר בשילוב עם פלאש, אך חשוב לשלוב זאת עם טקסטים.

השלבים הנוספים בהליך בניית אתרים:
 
בניית אתרים - שלב ראשון - רגע לפני
בניית אתרים - שלב שני –מחקר שוק
בניית אתרים - שלב שלישי- מילות מפתח
בניית אתרים - שלב רביעי – עיצוב אתרים
בניית אתרים - שלב שישי – הקמת האתר, דומיין ואחסון אתרים
בניית אתרים - שלב שביעי - קידום אתרים
בניית אתרים - שלב שמיני – ניתוח ביצועי האתר
 בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |