להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


בניית אתרים - הקמת האתר, דומיין ואחסון האתר

לאחר שהתוכן הוכנס לאתר, נקבע מבנה האתר ועיצובו ניתן להתחיל בהליך בניית האתר עצמו. גם לאחר בניית האתר חשוב לבדוק ולבחון את נוחות האתר ומבנה הדפים ולשנות בהתאם. בניית אתרים במערכת תוכן מאפשרת גם לאחר הקמת האתר להוסיף תוכן לאתר, הכנסת תכנים ויזואליים כגון סרטים, תמונות, מוזיקה וכדומה. מערכת תוכן מאפשרת לבעל האתר להזין תכנים באופן עצמאי וללא צורך בידע במחשבים או בתכנות.

שלב נוסף בעת בניית אתרים הוא בחירת שם לאתר ובחירת שם דומיין. שם האתר הוא השם שאתם מעוניינים לקרוא לאתר לדוגמה, אם האתר עוסק בילדים, מומלץ לחפש שם דומה כגון ילדודוס או מילה דומה ולא במילה שאינה קשורה לתחום. אחסון האתר נעשה באמצעות חברות המתחזקות שרתים ומשכירות מקום לאתרים.

בחירת חברת אחסון חייבת להיות לפי פרמטרים שונים כגון נפח האחסון, בסיס הנתונים, תיבות הדואר, תעבורה נדרשת ועוד. עליית האתר במהירות הינה חשובה ומשמעותית, לכן חשוב לבחור חברת אחסון המספקת שירותי גלישה מהירים. לרוב חברות הבונות אתרים מציעות כחלק מהבניה גם את אחסון האתר.

השלבים הנוספים בהליך בניית אתרים:

בניית אתרים – השלבים בתמצות
בניית אתרים - שלב ראשון - רגע לפני
בניית אתרים - שלב שני –מחקר שוק
בניית אתרים - שלב שלישי- מילות מפתח
בניית אתרים - שלב רביעי – עיצוב אתרים
בניית אתרים - שלב חמישי – כתיבת תוכן
בניית אתרים - שלב שביעי - קידום אתרים
בניית אתרים - שלב שמיני – ניתוח ביצועי האתר
 

 בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |