להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


בניית אתרים

בניית אתרים הינו תהליך מקצועי הדורש הבנה של ממשקים שונים, דפדפנים, מנועי חיפוש וכדומה. בניית אתר המתחיל בהכרות של העסק, מטרת האתר, בתכנון מוקפד של הדפים, מבנה האתר והנעה לפעולה.

בניית אתרים מתחילה בראש ובראשונה הכרה של החברה באופן כללי, מהי מטרת האתר, איזה שירות או מוצר אתם מעוניינים להציג, מהם הדברים החשובים שברצונכם להדגיש. יש ללמוד על המתחרים ולבדל את החברה מול המתחרים.

בניית אתרים - תכנון

בניית האתר נבנה בהתאם לצרכי החברה, ניתן לבנות אתר למטרת תדמית, תוכן, מכירה, וכדומה. בין אם מדובר באתר תדמיתי או אתר תוכן, ניתן לבנות אתר בפלאש או אתר המנוהל על ידי מערכת ניהול. היתרון של אתר המנוהל על ידי מערכת תוכן היא האפשרות לערוך אותו באופן עצמאי, הפעלה פשוטה של המערכת ועדכון דפים באופן רציף באופן עצמאי ומותאם למנועי החיפוש השונים. אתר פלאש כולל אנימציות והוא יפה, אך יש קושי לקדם את האתר במנועי החיפוש וכל שינוי או עדכון דורש את בונה האתר.
תכנון האתר כולל אפיון, קביעת עיצוב, מבנה, סרגל כלים, צבעים, לוגו, תמונות וכדומה.

בניית אתרים וגוגל

מנועי החיפוש סורקים את האתרים וקובעים את מיקומם בהתאם לרלוונטיות של האתר וביחס לאתרים האחרים. מנועי החיפוש השונים קובעים את המיקום על ידי אלגוריתמים המתבססים על מאות משתנים שונים.
חלק חשוב בבניית האתר הוא לבנות אותו התאם לחוקים של מנועי החיפוש. החל מהשפה בה נכתב קוד האתר, מבנה האתר, כותרות, מילות מפתח ועד אחסון האתר.

דף הבית

דף הבית חייב להיות קולע למטרות החברה. הגולש אינו אמור לנחש או לחפש במה האתר עוסק. בניית התוכן והמבנה צריכים לבלוט לנגד עיני הגולש ולהעניק לו את התשובות הברורות. התפיסה כי דף הבית צריך להציג את החברה, המוניטין, האמינות וכדומה, אינו מציג מה האתר מוכר או איזה שירות הוא מציע לגולש. גישה נכונה היא לערוך בדפים הראשונים או בדף הבית הסבר או הרחבה של הנושא שיהווה פעולת עזר לגולש ויתרום לו את המידע אותו הוא מבקש ללמוד על התחום הספציפי אותו הוא מחפש.

מבנה האתר

אתר יכול לכלול מספר דפים ועד מאות דפים. החשיבות של מבנה האתר אף הוא משפיע על קידום האתר.
מבנה היררכי של האתר משפיע על הדרך בה הגולשים באתר יגיעו לדפים הפנימיים ולהנעה לפעולה באתר. כמו כן, מנועי החיפוש מנווטים בהתאם למבנה הקישורים ובאמצעות כלים ממוחשבים, לפיהם ניתן לקבוע מהם הדפים החשובים ומהם הדפים הפחות חשובים. מבנה היררכי הכולל דפים חשובים המקושרים לדף הבית ודפים פחות חשובים מקושרים לדפים הפנימיים מהווה נוחות לגולש ומותאם למנועי החיפוש. בדפים יש להשתמש בכותרות והגדרות בכל דף - כותרות ראשיות, מילות מפתח ותאור הדף.

תוכן

מעבר לעיצוב ולמבנה האתר, תוכן האתר מהווה את החלק החשוב באתר, יש לעדכן את האתר בחומר איכותי ומקורי שימשוך את הגולשים. כתיבה לאינטרנט מאופיינת במילות מפתח, כותרות ופסקאות והנעה לפעולה. תוכן האתר חשוב להן למען הגולשים שיוכלו להתרשם מהשירות או המוצר והן כחלק מקידום האתר כגון מילות מפתח וכותרות.

קישורים

קישורים הוא חלק חשוב בקידום האתר, חלק מהקישורים הם פנימיים המקשרים בין הדפים ומטרתם להניע את הגולש לקראת פעולה. חלק חשוב במבנה האתר הוא הפשטות וההיגיון של בניית האתר על מנת שהגולש לא ירגיש שאבד בין הדפים והתוכן הרב.
קישורים חיצוניים מטרתם אף לקדם את האתר, אך לרוב בניית קישורים חיצוניים נעשים כחלק מקידום האתר. בבניית קישורים חיצוניים חשוב לפעול על פי כללי של קידום האתרים ולהימנע מהפרת הנחיות מנועי החיפוש. תוכלו לקרוא עוד על קישורים חיצוניים במאמר.

בניית אתרים אי מדיה

אי מדיה בונה אתרים לכל לקוח לפי צרכיו ולפי אפיון העסק, אנו מציעים אתרים דינאמיים, תדמיתיים, אתרים לעסקים קטנים הכולל עיצוב ואחסון האתר. אנו משלבים באתר סרטוני פלאש לפי דרישה, כך שלא יפגעו בקידום האתר. אנו פועלים על פי מבנה מסודר של בניית האתר על מנת לאפשר אתר הבנוי בצורה אופטימאלית לגולש ולמנועי החיפוש. אנו דואגים לעדכן תוכן איכותי שישרת את בעל האתר בצורה הטובה ביותר.

אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.

למה לבנות אתר

עד כמה חשוב שלכל עסק יהיה אתר באינטרנט?
במה הוא תורם לעסק?
[עוד...] 


 


בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |