להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


בניית אתרים - תחרות שווה

בעלי עסקים רבים שואלים את עצמם אם יש צורך באתר באינטרנט, עד כמה אתר באינטרנט יכול לתרום לשיווק העסק או החברה. שאלה זו עולה בעיקר בקרב עסקים קטנים, האם האתר באמת יזכה לחשיפה מלאה, האם לא כדאי להשקיע את הכסף בפרסום אחר? זהו, בניית אתרים לעסקים קטנים הוא לא פחות חשוב מבניית אתרים לארגונים וחברות גדולות.

שיווק העסק אינו פוסח על אף עסק, קטן כגדול העסק דרוש לשיווקו על מנת שיוכל להגדיל את רווחיו. לרוב עסקים קטנים מתקשים למעשה להתחרות בעסקים גדולים מאותו תחום, בשל חוסר יכולת לעמוד בתקציבי הענק של החברות הגדולות. הפתרון האולטימטיבי הוא לפנות לחברת בניית אתרים.

העולם הווירטואלי משנה את כללי המשחק. האינטרנט הפך את כללי המשחק, ולמעשה עסקים גדולים כקטנים יכולים ליהנות מחשיפה שווה. כיום האינטרנט הפך לנפוץ, גולשים רבים מחפשים את מבוקשם באינטרנט ועסקים רבים משתמשים באינטרנט כפלטפורמה לקידום עסקיהם. בניית אתרים לעסקים קטנים מאפשרת את החשיפה וכבר אין צורך במסע פרסום גדול או בעלי תקציבים שאינם נגמרים, אתר אינטרנט מטרתו להציג את העסק בצורה הברורה ביותר, בניית אתרים יכול להיות לאתר תדמיתי או אתר המשמש למכירת מוצרים. הרעיון בבסיס בניית אתרים הוא כל עסק שינקוט בפעולות הנכונות יוכל להגיע למספר רב של גולשים, לכוון את האתרים לקהלי יעדים שונים ובעיקר לגרום לגולשים להיכנס לאתר ולפעול.

מאמר זה ישפוך אור על איך להפוך את העסק באמצעות בניית אתרים לעסק מצליח המגדיל את מספר הגולשים והופך לעסק מצליח.

בניית אתרים – תכנון

בניית אתרים מתחיל בראש ובראשונה בתכנון, שלב זה הוא קריטי בעת בניית אתרים. אחד החלקים החשובים בתכנון הוא להחליט מהי מטרת האתר, מה אתם מעוניינים להציג בו, כיצד תצליחו לבדל את העסק שלכם מהמתחרים שלכם וכדומה. בעת בניית אתרים אחת השיטות הוא לבדוק אתרים מתחרים, מהם מציגים, מהם מילות המפתח שהם משתמשים. רשמו מהם היתרונות של העסק שלכם על העסקים האחרים, ניתן לרשום המלצות או שותפים עסקים או כל דבר שיכול לתרום לבדל את האתר שלכם מהמתחרים. מטרת התכנון בעת בניית אתרים לקבוע מיהם קהלי היעד שאליהם אתם פונים, אילו קהלי יעד אחרים אתם מעוניינים להגיע אליהם.

איך למשוך את הגולשים לאתר שלכם?

אין זה מספיק לבנות אתר ולקדם אותו, הגולש הממוצע מתרשם מהאתר למשך מספר שניות לפני שהוא מחליט אם להמשיך לגלוש באתר או לחפש אתר אחר. לכן הרושם הראשוני הוא החשוב ביותר. חלק חשוב בעת בניית אתרים הוא עיצוב האתר, חשוב לא לנסות להמציא את הגלגל, חשוב לתאר את השירותים והעסק שלכם בצורה הברורה יותר, אל תיתנו לגולשים לעבוד קשה בלנחש מה האתר מציג. תיאור תמציתי של השירותים או המוצרים יחד עם מסר ברור, לא פחות חשוב בעת בניית אתרים הוא לבחור את העיצוב שיעביר את המסר, וודאו כי הכתב ברור וקריא, בחירת הצבעים הנכונה.

הנעה לפעולה

חלק חשוב בעת בניית אתרים הוא היכולת להניע את הגולשים לעבר פעולה. מעבר של דפים רבים עד לפעולה או אתר מסורבל יקשה על הגולשים להתמצאות באתר ולהגיע לשלב המכירה או יצירת הקשר. מומלץ להשתמש במפת אתר ובסרגל המציין היכן הלקוח בכל שלב. בעיה אחרת היא יצירת הקשר. אתרים רבים יוצרים דף קשר ולמעשה חושבים שבכך מסתיים כל הסיפור. חשוב בכל דף לרשום את פרטי החברה ואפשרות ליצירת קשר מהיר. ניתן לרשום טלפון ותיבת יצירת קשר במקום בולט באתר. פרסמו מבצעים, חדשות בתחום וכדומה.

שמרו על קשר
רבים מהגולשים חוזרים לאתר על מנת ללמוד עוד על השירות או המוצרים. אתרים המכילים תוכן כגון טיפים לעבודה, מאמרים העוסקים בנושא וכדומה למעשה הופכים לכוח. גולשים הנכנסים לאתר וקוראים על הנושא למעשה יחזרו אליכם ברגע שיחפשו את השירות או המוצר. ניתן לשמור על קשר עם הגולשים באמצעות ניוזליטר המספר על מאמרים חדשים, מבצעים, טיפים ועוד.


 בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |