להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


דף הבית >> בניית אתרים תדמיתיים

בניית אתרים תדמיתיים

בניית אתרים תדמיתיים מטרתם להציג את העסק שלך בדפי האינטרנט, אתר תדמית יכול להיות אתר לעסק קטן, חברה או תאגיד. האתר יכול להכיל מספר דפים ועד מאות דפים, הוא יכלול פרטי העסק, מוצרים או שירות אותם אתה מעוניין להציג או למכור ומציג את חזון העסק. בניית אתרים תדמיתיים יכולה ליצור עבורכם את הפרסום בצורה הטובה ביותר.

אתר תדמיתי מציג את העסק בפני מספר רב של לקוחות פוטנציאלים. האתר יכול להיות מורכב ממספר דפים ועד עשרות של דפים, המטרה של האתר לספק את המידע החשוב והאינפורמטיבי של העסק. אתר תדמית יכול לכלול הסבר על השירות, תמונות, קטלוג מוצרים ועוד.

אתר האינטרנט הוא הכרטיס ביקור של העסק שלכם וככזה הוא חייב להיות מעניין, מעוצב ומותאם למנועי החיפוש.
בניית אתר תדמיתי העומד מאחוריו חשיבה שיווקית במטרה ליצור את ההנעה של הגולשים לעבר פעולה באתר. בניית אתר הנבנה עם מחשבה לעיצוב האתר, תוכן האתר, דף ליצירת קשר, דגש על מילות מפתח המתאים למנועי החיפוש במטרה לשווק את העסק. כמו כן , לעיצוב תפקיד חשוב באתר התדמיתי, ישנם מקרים כי שינוי העיצוב הביא ללקוחות רבים יותר לאתר.

ניתן למצוא מספר סוגים של אתרים תדמיתיים. אתר פלאש מתאים לאתר תדמיתי, עם זאת לרוב יהיה זה אתר סטטי וכל שינוי בו מחייב את ההתערבות של החברה שבנתה את האתר. אתר פלאש יציג תמונות זזות או מלל ולרוב החזות יפה ומעניית, החיסרון הינו שמנועי החיפוש מקדמים את האתר בהתאם לתוכן ואתרי פלאש לרוב חסרי תוכן או מעטי תוכן המקשים על קידום האתר.

לצד אלו ניתן לבנות אתר תדמיתי דינמי הכולל מערכת ניהול תוכן, אתרים אלו ניתנים לשינוי בכל עת על ידי בעלי האתר או מקדמי האתרים. היתרון הוא שניתן לשנות או להחליף תוכן במידת הצורך, לרוב מערכות ניהול תוכן הן פשוטות להפעלה, ניתן לשלב באתרים אלו גם פלאש אך אינו העיקר באתר. מערכות ניהול תוכן מאפשרות להוסיף מאמרים, תמונות או דפים נוספים.

אתר תדמיתי - דגשים

בבניית האתר חשוב לשים כמה דגשים, ראשית עמוד הבית, הוא לרוב העמוד הראשון שאליו מגיעים הגולשים, חשוב ליצור את הרושם הנכון בדף הבית, להציג את המוצר או השירות בצורה הבהירה ביותר, לכתוב תוכן ענייני על השירות ולהתמקד בעיקר ולא בתפל.

המראה הוויזואלי של האתר אף הוא חשוב, בחירת עיצוב נעים לעין ולא מקושקש, ליצור את הרושם הנכון מהרגע הראשון, חושב להקפיד על עמודים מסודרים, טקסט קריא, עם מרווחים וכותרות. חשוב לוודא כי האתר נטען בקלות ולא לוקח לו שניות ארוכות לעלות.

תוכן - גולשי האינטרנט המחפשים מוצר או שירות לרוב מדלגים בין האתרים עד שעין תופסת אותם, לכן המילים הראשונות של האתר הם אלו שיצרו את הרושם. אם השורות הראשונות יעניינו את הקורא וימצא את מה שהוא מחפש לרוב הוא ימשיך לקרוא ואף יעבור לדפים האחרים ולבסוף יבצע פנייה. חשוב להסתכל מנקודת מבטו של הגולש, מה יעניין אותו, מה הוא מחפש כאשר הוא מגיע לאתר שלכם. חלק חשוב מהאתר הוא האינפורמציה שניתן ללקוח, גם אם הוא קרא באתר נושא שמעניין אותו וסיפק את מה הגולש מחפש, בעתיד הוא יחזור לאתר.

בכל דף מומלץ לרשום את דרכי ההתקשרות, לרשום את היתרונות של העסק שלכם או השירות שהינכם מעניקים.

אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים תדמיתיים, בהתאם לצרכי הלקוח, מטרותיו השיווקיות ובהתאם למנועי החיפוש, כך שאתר תדמית יציגו את העסק שלכם בצורה האיכותית ביותר.

בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |