להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


בניית אתרים - רגע לפני שמתחילים

ההחלטה לבנות אתר לעסק או לחברה, דורשת לפנות לבונה אתרים או לחברת בניית אתרים. ההחלטה איזה אתר לבנות, האם לבנות אתר שהינו אתר תדמיתי או אתר מכירה וכדומה, מהו המסר שאנו רוצים להעביר, מיהו קהל יעד אליו אנו פונים? ההחלטה שנקבעת לפני בניית אתרים הינה משמעותית וחשובה להגדרה הנכונה ואפקטיבית של האתר שתשפיע על עיצובו ומבנה האתר. בניית אתר תדמית מטרתה לשקף את תדמית העסק או החברה, חשוב ליצור אתר שהינו נוח לגלישה ועם הצגה ברורה של שירותי החברה. אתרי תדמית כוללים הצגת החברה, מאמרים, תכנים של השירותים השונים וכדומה. יחד עם הצגת השירותים או המוצרים יש לשים דגש רב על עיצוב האתר וליצור את האיזון הין העיצוב לתכנים.

בשלב זה מומלץ לבחון אתרים מתחרים בתחום, לבדוק סוגי מבנה קיימים, לבחון צורות שונות של מבני אתרים ולבחור את המבנה המתאים לכם בהתאם לסוג בניית אתר שבחרתם. האם אנו מעוניינים בסרגל עליון או צידי מה יכילו הדפים החשובים ומה יכילו הדפים הפנימיים, מה יהיה בדף הבית, האם אנו מעוניינים לעלות סרטונים לאתר, ליצור דף חדשות, אפיון העיצוב האתר וכדומה. בשלב זה ניתן להגדיר מה אנו רוצים שיהיה באתר בקווים מנחים על מנת לבחור את הכוון של בניית האתר.

השלב הראשון בהליך בניית אתרים חשוב מכמה סיבות ראשית, ההגדרה של איזה אתר לבנות מקד את ההליך לבניית אתר המתאים לסוג העסק, מאפשר לבחון את האתרים המתחרים בשלב הבא של הליך בניית אתר. שלב זה בהליך בניית אתרים הוא ראשוני במטרה למקד את ההליך, בהמשך הליך בניית אתרים ניתן לבחון את הקווים המנחים שנרשמו ולשנותם בהמשך בהתאם לצורך.

השלבים הנוספים בהליך בניית אתרים:

בניית אתרים – השלבים בתמצות
בניית אתרים - שלב ראשון - רגע לפני
בניית אתרים - שלב שני –מחקר שוק
בניית אתרים - שלב שלישי- מילות מפתח
בניית אתרים - שלב רביעי – עיצוב אתרים
בניית אתרים - שלב חמישי – כתיבת תוכן
בניית אתרים - שלב שישי – הקמת האתר, דומיין ואחסון אתרים
בניית אתרים - שלב שביעי - קידום אתרים
בניית אתרים - שלב שמיני – ניתוח ביצועי האתר
 בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |