להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


בניית אתר לבד?

המתסכל ביותר הוא לעבוד על פרויקט כלשהו ולגלות לאחר יום או יומיים כי כל ההשקעה הקשה ירדה לטמיון. כולנו מכירים את התחושה של מכתב שכתבנו ולא שמרנו אותו ולרגע את העבודה נעלמה ולא ניתן לשחזר אותה. בניית אתרים לבד עלול להיגמר באותה עוגמת הנפש של ההבנה כי הפרויקט ירד לטמיון וכל העבודה היתה לחינם או בדומה למסמך שכתבנו ובשנייה הוא נעלם כי לא שמרנו אותו ואין דרך לשחזר אותו.

בניית אתרים חינם - כמה זה עולה לנו?


אתרים רבים מציעים בניית אתרים חינם או בשיטת "עשה זאת בעצמך", לרוב תקבלו הוראות מפורטות הכוללות בחירת תבנית, מילוי פרטיים, האתר לרוב מוצע גם לתקופה של חודש ימים חינם, המטרה היא לא להעניק לכם אתר שלכם מתנה, הרי מי מחלק בימינו מתנות? המטרה היא לתפוס כמה שיותר לקוחות. בניית אתרים דורשת בניית עיצוב האתר, אופטימיזציה, מחקר מילות מפתח ועוד. בניית אתרים הינו הליך שלוקח זמן ויש עבודה רבה באיסוף וכתיבת חומר ועוד.

בניית אתרים לבד מתאימה במקרים כי אינכם בטוחים כי יש לכם צורך באתר, יחד עם זאת חשוב לבדוק במה כרוך "בניית אתרים חינם", כמה זה יעלה לכם בסופו של דבר והאם משתלם לשלם זאת, לרוב חברות המציעות בניית אתרים חינם דורשות על תחזוקת האתר כסף מדי חודש, כך שבחשבון פשוט הזול והחינם הופך ליקר ומיותר. יש חברות בניית אתרים המציעות אתר חינם אך מגבילות את מספר העמודים, בניית אתר הקשור לאתר התוכנה ואינו משמש כאתר בפני עצמו. יש חברות בניית אתרים המציעות בניית אתרים חינם, אך למעשה החברה המפעילה את האתר יש לה את השליטה המלאה באתר שלנו והיא מפרסמת פרסומות באתר שבנינו.

בניית אתר מטרתו לחשוף את העסק שלך, להוות כתובת נוחה ויעילה לגולשים שהם הלקוחות שלך. אתר אינטרנט שהיום מופיע ומחר לא ניתן הגישה אליו, הוא איבוד לקוחות שהיו מעוניינים במוצר או בשירות שלך ועברו לאתר אחר.
בניית אתר באמצעות אתרים המציעים בניית אתרים חינם לא בהכרח יתאים לאתר עסקי. הדרך השנייה היא לנסות לבנות אתר באמצעות לימוד ממידע הקיים באינטרנט המצריך למידה והשקעה רבה ולא בהכרח שבסוף תצליחו. בניית אתרים על ידי חברת

בניית אתרים המתמחה בכל תביא לבניית אתר בצורה נכונה שבסופו של דבר תביא את התשואה על ההשקעה, בניית אתר הנבנה בצורה מקצועית החל מתכנון האתר ועד עלייתו לאוויר. צוות מקצועי המימון של בניית האתר יבטיח כי האתר יהיה מקצועי ונוח לגולש.


בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |