להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


בניית אתרים בדגש שיווקי

בניית אתרים מאפשרת לכל עסק גדול ועד קטן ליהנות מחשיפה מלאה ברשת האינטרנט. טבעי הדבר כי רבים מהגולשים מחפשים את מבוקשם במנועי החיפוש השונים. חשיפה באינטרנט מתחיל עם בניית אתר שמטרתו להציג את החברה, את שירותיה, יצירת קשר וכדומה. בניית אתר מאפשרת לעסק קטן ליהנות מחשיפה שווה לזו של חברות גדולות שיכולות להוציא תקציבים עצומים לפרסום.

בניית אתרים כולל מספר שלבים על מנת להבטיח כי האתר יענה על המטרות לשמו הוא נבנה, כגון בניית אתר תדמית או בניית אתר עסקי, האם אנו מעוניינים כי באתר יהיה דרך ליצירת קשר, בניית אתר לשם תדמית, הורדת חוברות או שאנו מעוניינים שהלקוחות יבצעו קנייה באתר. לכל אחד מהמטרות יהיה מבנה אתר שונה ותוכן שונה. יש שיעדיפו כי האתר יבנה לשם יצירת קשר שבהמשכו ישלח נציג מכירות מטעם החברה, יש שיעדיפו כי האתר יפעל כחנות וירטואלית בה האנשים יקנו באתר. לכל אחד מהמטרות יש יתרונו וחסרונות ובניית אתר תהיה בהתאם לצרכיו של העסק. בניית אתרים בדגש שיווקי כולל לא רק את המטרות לשמן הוקם האתר אלא בניית אתרים בדגש שיווקי משמעו גם דגש על קידום האתר במנועי החיפוש, הגעה ללקוחות פוטנציאליים ולקוחות חדשים.

בניית אתרים בגישה שיווקית כוללת בראש ובראשונה באפיון שיווקי של האתר בידול העסק מעסקים אחרים, הכולל הכרת העסק והגדרת מטרות בניית אתר, כיצד האתר שלנו יהיה שונה מהמתחרים שלנו, פילוח שוק המשמעות היא מי הם הלקוחות שאליהם אנו מעוניינים לפנות ומי קהלי היעד שאנו יכולים לפנות אליהם. קרי מהן המטרות השיווקיות של האתר.

בניית אתרים ועיצוב אתרים

עיצוב האתר הוא חלק מהראייה השיווקית, יש חשיבות ליופי של האתר, אך מעבר לכך העיצוב כולל מבנה נכון של האתר, אתר הנוח לגלישה היוצר נתיב גלישה המביא לפעולה. בניית אתר שיווקי כולל מערכת תוכן המאפשרת לבעל האתר לעדכן את האתר, להוסיף שירותים או מוצרים בפשטות ובמהירות, ללא צורך בידע במחשבים או בתכנות. עדכון האתר הופך את האתר לכלי שיווקי, באמצעות האתר ניתן לפרסם מבצעים, ליצור מועדון חברים, יצירת קשר עם הלקוחות ולעדכן אותם לפי הצורך. מערכת תוכן מאפשרת לכם לשמור על האתר מעודכן ורלוונטי גם לאחר שנים.

בניית אתרים בדגש שיווקי כוללת הכנסת תוכן בעל תוכן שיווקי, יחד עם זאת תוכן שיווקי באינטרנט שונה מכתיבת תוכן לעיתון או להפקת ברושור או כל פרסום אחר. בניית אתרים כוללת הנחיות ליצירת תוכן המתאים למדיה האלקטרונית.

בניית אתרים אינו רק בניית אתר הכולל את התוכן, המעוצב יפה, בניית אתר חייב לקחת בחשבון את הדרך להביא תנועת גולשים לאתרכם על ידי מיקום האתר בראש תוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים. בניית אתר הכולל אופטימיזציה והתאמה למנועי החיפוש, אתר שיהיה נוח וקריא לגוגל המסייע גם בהליך קידום אתרים.

אי מדיה בניית אתרים שמה דגש רב על בניית אתרים בדגש שיווקי, לא מספיק שיהיה אתר יפה, חשוב כי האתר יעבוד בשבילכם, יגדיל את מספר הלקוחות, יביא לקוחות חדשים ויגדיל את הרווחים שלכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר בטלפון או במייל לשם בניית אתר.
 


 בניית אתר כאפליקציה
מותאם ל IPHONE
וטלפונים ניידים דומים
לחצו לפרטים נוספים
 


אי מדיה בניית אתרים מתמחה בבניית אתרים מקצועיים, המאפשר לכל עסק ליהנות מחשיפה באינטרנט. אנו בונים אתרים בכל תחום. בניית אתרים עם מערכת תוכן המאפשרת עדכון האתר בכל עת, כגון אתרי חנות, אתרי מכירות, פורטלים, מערכות מסחר, אתרים תדמיתיים ועוד. אי מדיה בניית אתרים חרטה על דגלה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח, הודות לכך הלקוחות שלנו נהנים מליווי צמוד. בניית אתרים באי מדיה מתחיל במשלב אפיון האתר, עיצוב האתר עם דגש לכל פרט ופרט, עד להעלאת האתר לרשת. אנו מאמינים כי אפשר להצליח באמצעות הרשת, להגדיל מכירות ולהגיע לקהלי יעד חדשים. אנו הכנו עבורכם את כל המידע לבניית אתר מצליח. לקוחות אי מדיה זוכים לעזרה והכוונה גם לאחר שהאתר פועל.


 
Site Map  |  Make us your HomePage |  Top  |